20.1.2017 Veronika Dvorská

Degustace toho nejlepšího z jihu

Co takhle si dát předsevzetí do nového roku? A to takové, že budete v roce příštím ochutnávat jen to nejlepší..:-)Rádi bychom Vás pozvali na další z degustací pořádaných v Klubu FREUD a to 30.3.2018 od 19 hodin. Budeme společně ochutnávat to „nejlepší z jihu“!

Španělské víno, zrající ve speciálních amforách ze 17. století Parotet Vermell, sedm vzorků španělských biodynamických vín (např. Mala Vida, sekt Cava atd.), španělské teriny – trhané kachní maso s Foie gras, španělské koláče raw ze sušeného ovoce a ořechů v kombinaci se sýry s modrou plísní, čokoládové bio krémy v kombinaci s červeným vínem, kombinaci vína a nejlepších sýrů z Holandska, Anglie a Francie, kozí i kravské, jeden z nejlepších holandských sýrů Noord Hollander. Dále Top delikatesu – sýr Old Rotterdam s medovo-koprovou omáčkou a jako desert – jahodové carpaccio s lanýži a dánským sýrem.

Večerem plným gurmánských zážitků vás provedou vrchní sýrař Boutique Gurmán Dominik Drmela a sommeliér a dovozce španělských vín Petr Pražák.

Vstupenky zakoupíte na recepci našeho hotelu nebo na recepce@hotelfreud.cz, 603 521 036.

Těšíme se na další zážitky spolu s vámi!