Nádherné prostředí a zkušený svatební tým

Hotel FREUD
Váš svatební den

MÍSTO, NA NĚŽ SE NEZAPOMÍNÁ

 
 
 

 

PŘÍPRAVA SVATBY NA KLÍČ

Perfektní příprava svatby je naší prací i potěšením. Hotelové zázemí nám umožňuje elegantně a cenově výhodně vyřešit veškeré záležitosti týkající se efektivního provedení svatebního dne, od samotného obřadu, přes cateringové služby až po zábavu pro všechny svatební hosty. Máme výborný přehled o možnostech lokálních dodavatelů, takže ať už společně naplánujeme jakékoliv téma vaší svatby, nebude problém jej zrealizovat bez drahých přesunů techniky, vybavení či dekorací přes půl republiky.

Rádi navrhneme také veškeré svatební speciality, od tradičních rituálů, až třeba po stylový příjezd naleštěných veteránů s nejužší rodinou a hosty. Budete chtít místo kapelníka a DJe v jednom živou hudbu tradiční anebo známého zpěváka? Máme zkušenosti s mnoha kulturními akcemi a kontakty na ty správné lidi v managementech kapel, takže to určitě nebude problém.

Ze všeho nejdůležitější je pro nás však koordinace celé svatby z pohledu časového harmonogramu a organizace všeho, co je potřeba. To proto, aby se vaši hosté po celou dobu cítili skvěle a program procházel bez jediného zádrhelu.

V tom je naše skutečná profesionalita.

 

ZÁŽITKY NAŠICH NOVOMANŽELŮ

Video
Tereza a Michal Rybka

„Díky příjemnému zázemí hotelu a spolehlivému personálu jsme mohli prožít náš jedinečný den bez starostí a s velkou lehkostí. Kdo hledá přátelskou atmosféru a profesionalitu je na hotelu Freud v dobrých rukou. Sigmund Freud řekl „V drobných věcech se spolehni na rozum, ve velkých věř srdci.“ V dobrých věcech jsme se spolehli na hotel Freud.“

Tereza a Michal Rybka
 
Petra Koubová

„Pro náš velký den byl Hotel Freud jednoznačnou volbou. Nádherná příroda Beskyd, luxusní prostředí zrekonstruovaného hotelu, výborné jídlo a perfektní služby….vše proběhlo nad naše očekávání a všem můžeme svatbu v tomto krásném hotelu jen doporučit!“

Petra Koubová
 

 

STYL PODLE VAŠÍ CHUTI


 

INTERIÉRY PRO MALÉ I VELKÉ SVATBY

 

 

 

V PŘIPADÉ ZÁJMU O ORGANIZACI VAŠÍ SVATBY NÁS KONTAKTUJTE