23.3.2018 Degustace italského Prosecca

POZOR ZMĚNA! DEGUSTACE PŘESUNUTA NA 23.3.2018

Zveme Vás na degustaci italských šumivých vín Prosecco, zařazených v nejvyšším stupni deklarace původu a kvality vína v Itálii – DOCG.

Degustace se uskuteční 23.3.2018 od 19 hodin. Seznámíme Vás s víny z malých i velkých vinařství, vína připravená klasickou i charmat medotou. Veškerá Prosecca budou pocházet z blízkého okolí Valdobbiadene, které svou polohou, složením půdy a především stovky let starou tradicí výroby vína poskytuje ty nejlepší předpoklady pro unikátní zážitky z ochutnání každé lahve.

Degustace bude probíhat v Klubu FREUD, vyzkoušíte průběžně 8 vzorků společně s občerstvením v italském stylu. Cena degustace je 400 Kč a provázet večerem vás bude zkušený someliér.

Rezervaci a prodej zajišťuje naše recepce na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Těšíme se na další příjemný večer s vámi!

30.3.2018 Degustace toho nejlepšího z jihu

Co takhle si dát předsevzetí do nového roku? A to takové, že budete v roce příštím ochutnávat jen to nejlepší..:-)Rádi bychom Vás pozvali na další z degustací pořádaných v Klubu FREUD a to 30.3.2018 od 19 hodin. Budeme společně ochutnávat to „nejlepší z jihu“!

Španělské víno, zrající ve speciálních amforách ze 17. století Parotet Vermell, sedm vzorků španělských biodynamických vín (např. Mala Vida, sekt Cava atd.), španělské teriny – trhané kachní maso s Foie gras, španělské koláče raw ze sušeného ovoce a ořechů v kombinaci se sýry s modrou plísní, čokoládové bio krémy v kombinaci s červeným vínem, kombinaci vína a nejlepších sýrů z Holandska, Anglie a Francie, kozí i kravské, jeden z nejlepších holandských sýrů Noord Hollander. Dále Top delikatesu – sýr Old Rotterdam s medovo-koprovou omáčkou a jako desert – jahodové carpaccio s lanýži a dánským sýrem.

Večerem plným gurmánských zážitků vás provedou vrchní sýrař Boutique Gurmán Dominik Drmela a sommeliér a dovozce španělských vín Petr Pražák.

Vstupenky zakoupíte na recepci našeho hotelu nebo na recepce@hotelfreud.cz, 603 521 036.

Těšíme se na další zážitky spolu s vámi!

18.4.2018 Jirka Kolbaba – Piráti z Karibiku – Severní Antily

18.4.2018 od 18 hodin na vás čeká výprava do hlubin Karibiku.

Po Kryštofu Kolumbovi se sem plavili další evropští mořeplavci, které brzy vystřídali noví osídlenci a posléze i piráti. O prosperitu celé karibské lokality se významně zasloužily miliony afrických otroků. Dnes malebné rozsáhlé souostroví láká cestovatele i turisty z celého světa. Navštívíme Panenské ostrovy a mnoho exotických ostrovů Malých a Velkých Antil.

Karibik – ráj romantických cestovatelů.

Pro vstupenky a rezervaci kontaktujte prosím naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.