Postel – hospoda – kostel

Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Obsahem besedy, která se uskuteční 21.11.2016 od 18 hodin, s názvem POSTEL, HOSPODA ,KOSTEL, je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného…podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90 minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, o níž si rád
podiskutuje také s diváky. Vstupenky rezervujete a zakoupíte na recepci našeho hotelu na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036. Cena vstupenky je 150Kč.

 

Sex pro pokročilé

Karel Roden a Jana Krausová se vám 11.10.2016 od 18 hodin představí v brilantní komedii s názvem Sex pro pokročilé. Manželé po 25 letech se snaží získat návod k oživení jejich vztahu, pomůže jim příručka „sex pro pokročilé“? Veselé akty zoufalství, slzy smíchu i objevování pravdy spíše, než erotogenních zón, to vše a ještě mnohem více je pro vás v této hře nachystáno. Vstupenky jsou v prodeji na recepci našeho hotelu, pro rezervaci volejte 603 521 036 nebo recepce@hotelfreud.cz. Cena vstupenky je 500 Kč.

287_xxx_16_letak_sex-pro-pokrocile_A5_WEB

Lenka Filipová – vánoční koncert

Tak jako minulý rok, i ten letošní započneme vánoční, adventní čas koncertem Lenky Filipové.  Dne 27.11.2016 pro vás v areálu našeho hotelu připravujeme vánoční trhy a po nich se od 19:00 hod můžete těšit na pravý, velký koncert Lenky Filipové s názvem Concertino – Vánoční koncert Lenky Filipové. Předprodej je zahájen na recepci našeho hotelu a také v infocentrech – Frýdek-Místek, Čeladná, Frenštát p. R. a Frýdlant n. O. Rezervujte si své místo včas!

287-013-16_filipovai_plakat_A5_WEB

FIT a RELAX víkend v Hotelu FREUD

Hotel FREUD ve spolupráci se skvělými cvičitelkami pro vás připravil víkend plný pohybu a to v termínu 11. – 13.11.2016 . Zacvičíte si zumbu, vyzkoušíte latinsko-americké rytmy, čekají na vás lekce HIIT (intervalový trénink), posilování s vahou vlastního těla, prvky crossfitu, základy core tréninku a strečingu a kruhový trénink, novinkou tohoto ročníku je také lekce jógy.  Po tomto všem se můžete zregenerovat v naší privátní sauně, nebo při dobré večeři, která je také v ceně pobytu. Cena tohoto víkendu je 2390,- / osoba, počet míst je omezen. Rezervace přijímáme na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036.

287-013-16_wellness-vikend_plakat_A5

 

JIŘÍ KOLBABA – Sedm divů Islandu

Zveme Vás na nevšední podívanou, vedenou skvělým a zkušeným cestovatelem Jiřím Kolbabou. Podíváme se společně s jeho diashow na Island, druhý největší ostrov v Evropě. Nevšední geologie, termální prameny, gejzíry, mohutné vodopády sopky a ledovce, to vše a ještě mnohem více bude k vidění na této diashow. Vstupenky zakoupíte na recepci našeho hotelu. Pro rezervaci nás kontaktuje na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.:603 521 036.

Těšit se na vás budeme ve čtvrtek 10.11.2016 od 18 hodin. Cena vstupenky je 200,- Kč.

287_013_16_letak_A5_kolbaba-II

Ladies night

Milé dámy, po roce pro vás připravujeme, opět, doufáme nezapomenutelnou Ladies night. Akce je pouze pro ženy! V úvodu na vás čeká welcome drink a následuje sled skvělého programu. Celým programem bude provázet a mixovat ty nejlepší hity k tanci Dj Tomasso, vystoupí skvělí tanečníci s Talent Manie a předvedou se svým tělem nepředstavitelné věci, nepředstavitelné věci předvedou zajisté i striptéři, čeká na vás modní přehlídka, ukázky líčení, taneční vystoupení, barmanský koutek a nebude chybět také bohatá tombola! Pro ty z vás, kterým by se nechtělo po akci domů jsme připravily speciální Ladies ubytovací balíčky se vstupenkou. Pro rezervaci vstupenky prosím neváhejte kontaktovat naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036.

287-013-16_ladies-night_plakat_A5_nahled (002)

Divadelní představení Mafie & city

Dne 3.11. 2016 vám od 19 hodin nabídneme divadelní představení Mafie & city. Jedná se o brilantní komedii, divadelního seskupení VAJANOVA o tom, „jak přiznat svému nejlepšímu příteli, že jsme milencem jeho dcery…. je  záležitostí delikátní. Je-li on navíc kmotrem mafie… trestem smrti“. Vstupenky jsou k rezervaci a dostání na recepci našeho hotelu za cenu 150 Kč na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036.

MAFIE Ostravice1 (005)

Víkend jógy a barev

Víkend jógy a barev

• Ubytování na dvě noci v Hotelu FREUD
• čerstvou a vydatnou ájurvédskou stravu (2 x snídaně, 2 x oběd, 2x večeře a zdravé svačiny
v mezičase),
• lekce jógy, pránajámy a meditací, vedené hodiny malby krajin a mandal (včetně materiálů –
akvarelové barvy, akvarelové štětce, tužky; v případě, že byste se chtěli naučit i jiný druh malby,
můžete si přivézt i olejové nebo akrylové barvy s plátnem)

Cena je 3100,- / osoba – pro rezervaci kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Lektorky jógy – Ivanka a Lenka -Vám nabídnou možnost sebevyjadřování za pomoci malby mandal
a zpěvu manter. Host prvního jogového víkendu a akademický malíř Michal Halahija Vás seznámí se
základy akvarelové krajinomalby a s jeho pomocí se budete moci pokusit zachytit krásu podzimní
přírody.
Program je připravený tak, abychom zajistili jeho realizaci při různých rozmarech počasí. Pokud byste
si rádi část víkendu užili po svém, můžete využít služeb blízkého wellness centra s bazénem, jízdárny
s koňmi přímo pod Lysou horou, navštívit golfové hřiště na Ostravici, skvělé masáže u Ivanky nebo si
zajít na procházku po jedné z turistických stezek proplétajících se celým okolím.

 

287_13_16_letak_joga_A5-1

287_13_16_letak_joga_A5-2

Mobilní aplikace Hotelu FREUD

Stále se snažíme držet krok s dobou a inovovat. Proto jsme pro vás, kteří máte chytré telefony a neradi se zabýváte hledáním na počítači, připravili aplikaci do vašich mobilních zařízení. Stahovat ji můžete jak na Android, tak na IOS. Stažením tak dostanete všechny informace o našem hotelu a všech akcích a novinkách přímo do vaši kapsy. Budete o všem vědět jako první. O slevách a akcích vám budeme posílat zprávy přímo do mobilu a hrát budeme také o hodnotné ceny, tak si to nenechte ujít a stahujte!:-) Aplikace pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.tripon.hotelfreud a aplikace pro IOS: https://itunes.apple.com/cz/app/hotel-freud/id1119762329?mt=8 .

 

Taneční pro dospělé 2016

I tento rok pro Vás organizujeme Taneční pro dospělé. Užijte si s námi a se skvělými lektory – manžely Davídkovými, večery plné zábavy, tance a krásné hudby. Kurzy začínají 2.října a budou probíhat 9 po sobě jdoucích neděl, vždy od 18 hodin. Závěrečná taneční párty pak proběhne 3.12.2016. Pro rezervaci kurzu prosím kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.  Těšíme se na taneční večery s Vámi!

taneční 2016