Svatomartinský týden

Už se taky nemůžete dočkat tohoto skvělého týdne plného výborného jídla a mladého vína českých vinařů? Ani my se nemůžeme dočkat, a proto pro vás již dnes máme naši Svatomartinskou nabídku, aby jste si včas mohli rezervovat své místo na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036.

Předkrmy:

100g Marinované carpacio z červené řepy s jemným kozím sýrem a karamelovými oříšky 75,-

100g Marinované carpacio z červené řepy s hnízdem rukoly a parmazánem 75,-

100g Husí paštika s pěnou z pečených jablek a křížal s domácím pečivem 69,-

100g Kachní řezy s brusinkovým želé a domácím pečivem 69,-

Polévka: 

0,33l Svatomartinský kaldoun dle tradičního receptu 49,-

Hlavní chod: 

200g Restovaná husí játra na červeném víně s parmazánovými kroketami 129,-

250g Bramborové pirohy plněné trhaným husím masem podáváné na kyselém zelí 135,-

230g Konfitované husí prso s hříbkovým ragú v pečeném listovém košíčku 265,-

200g Kachní prso sous-vide na cibulkovém zelí a pečenými bramborovými gnocchi 225,-

450g Konfitované husí stehno s dýňovým zelím a domácím karlovarským knedlíkem 275,-

400g Konfitované husí stehno s červeným a bílým zelí a variací knedlíků 269,-

Dezerty:

100g Macerované horké švestky s vanilkovou zmrzlinou a šlehačkou 69,-

2ks Domácí lívance s karamelovo-skořicovou omáčkou a šlehačkou 59,-

Svatomartinská vína: 

z vinařství František Mádl z Velkých Bílovic

Konference, firemní akce, team buildingy a večírky

Hotel FREUD vám svou dispozicí a zázemím, nabízí to pravé místo pro firemní akce, team buildingy a firemní večírky. K dispozici jsou vám konferenční sály s kapacitou až 200 osob, salónek pro menší skupiny a Klub FREUD se zázemím typického irského pubu, s barem, saunou a relaxační zónou pro stylové firemní dýchánky. Nabídnout můžeme kompletní řešení firemních akcí. Hotel FREUD je výchozím bodem na Lysou horu a pěší turistiku. V letním období můžete využít naší rozsáhlé zahrady, dvou tenisových kurtů, beach volejbalového hřiště, či posezení u grilu na zahrádce. Nabídka je rozmanitá, stačí specifikovat svou poptávku. Budeme se na vás a vaši firmu moc těšit. Pro konkrétní informace kontaktujte e-mail: veronika.dvorska@hotelfreud.cz nebo tel.:728 520 574.

287_xxx_16_letak_konference_a5_web

Vánoční večírek v Hotelu FREUD

Nevíte, kde uspořádat svůj Vánoční večírek? Hotel FREUD je to pravé místo. Pro menší skupiny je k dispozici skvělý Klub FREUD s nezaměnitelnou atmosférou, barem a malým wellness, pro ty větší pak sál s pódiem a kompletní zvukovou i světelnou technikou. Zajistíme Vám kompletní servis v realizaci večírku a rádi Vám vymyslíme také program. Neváhejte nás kontaktovat a rezervovat si termín svého Vánočního večírku!
Pro více informací kontaktujte: veronika.dvorska@hotelfreud.cz nebo tel.:728 520 574.

Postel – hospoda – kostel

Zbigniew Jan Czendlik, řečený Zibi, je římskokatolický kněz polské národnosti působící v České republice. Je mediálně známý zejména díky přátelským vztahům s řadou osobností z oblasti kultury, šoubyznysu a sportu. Obsahem besedy, která se uskuteční 21.11.2016 od 18 hodin, s názvem POSTEL, HOSPODA ,KOSTEL, je vyprávění příběhů ze života osobního, kněžského i jiného…podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90 minut se tak dotýká mimojiné problematiky současného světa, o níž si rád
podiskutuje také s diváky. Součástí besedy bude autogramiáda knihy Zbigniewa Czendlika a Markéty Zahradníkové se stejnojmenným názvem Postel, hospoda, kostel, která vyjde v polovině října 2016. Knihu si bude možné zakoupit na místě besedy. Vstupenky rezervujete a zakoupíte na recepci našeho hotelu na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036. Cena vstupenky je 150Kč.

 

Lenka Filipová – vánoční koncert

Tak jako minulý rok, i ten letošní započneme vánoční, adventní čas koncertem Lenky Filipové.  Dne 27.11.2016 pro vás v areálu našeho hotelu připravujeme vánoční trhy a po nich se od 19:00 hod můžete těšit na pravý, velký koncert Lenky Filipové s názvem Concertino – Vánoční koncert Lenky Filipové. Předprodej je zahájen na recepci našeho hotelu a také v infocentrech – Frýdek-Místek, Čeladná, Frenštát p. R. a Frýdlant n. O. Rezervujte si své místo včas!

287-013-16_filipovai_plakat_A5_WEB

FIT a RELAX víkend v Hotelu FREUD

Hotel FREUD ve spolupráci se skvělými cvičitelkami pro vás připravil víkend plný pohybu a to v termínu 11. – 13.11.2016 . Zacvičíte si zumbu, vyzkoušíte latinsko-americké rytmy, čekají na vás lekce HIIT (intervalový trénink), posilování s vahou vlastního těla, prvky crossfitu, základy core tréninku a strečingu a kruhový trénink, novinkou tohoto ročníku je také lekce jógy.  Po tomto všem se můžete zregenerovat v naší privátní sauně, nebo při dobré večeři, která je také v ceně pobytu. Cena tohoto víkendu je 2390,- / osoba, počet míst je omezen. Rezervace přijímáme na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036.

287-013-16_wellness-vikend_plakat_A5

 

JIŘÍ KOLBABA – Sedm divů Islandu

Zveme Vás na nevšední podívanou, vedenou skvělým a zkušeným cestovatelem Jiřím Kolbabou. Podíváme se společně s jeho diashow na Island, druhý největší ostrov v Evropě. Nevšední geologie, termální prameny, gejzíry, mohutné vodopády sopky a ledovce, to vše a ještě mnohem více bude k vidění na této diashow. Vstupenky zakoupíte na recepci našeho hotelu. Pro rezervaci nás kontaktuje na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.:603 521 036.

Těšit se na vás budeme ve čtvrtek 10.11.2016 od 18 hodin. Cena vstupenky je 200,- Kč.

287_013_16_letak_A5_kolbaba-II

Divadelní představení Mafie & city

Dne 3.11. 2016 vám od 19 hodin nabídneme divadelní představení Mafie & city. Jedná se o brilantní komedii, divadelního seskupení VAJANOVA o tom, „jak přiznat svému nejlepšímu příteli, že jsme milencem jeho dcery…. je  záležitostí delikátní. Je-li on navíc kmotrem mafie… trestem smrti“. Vstupenky jsou k rezervaci a dostání na recepci našeho hotelu za cenu 150 Kč na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036.

MAFIE Ostravice1 (005)

Mobilní aplikace Hotelu FREUD

Stále se snažíme držet krok s dobou a inovovat. Proto jsme pro vás, kteří máte chytré telefony a neradi se zabýváte hledáním na počítači, připravili aplikaci do vašich mobilních zařízení. Stahovat ji můžete jak na Android, tak na IOS. Stažením tak dostanete všechny informace o našem hotelu a všech akcích a novinkách přímo do vaši kapsy. Budete o všem vědět jako první. O slevách a akcích vám budeme posílat zprávy přímo do mobilu a hrát budeme také o hodnotné ceny, tak si to nenechte ujít a stahujte!:-) Aplikace pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.tripon.hotelfreud a aplikace pro IOS: https://itunes.apple.com/cz/app/hotel-freud/id1119762329?mt=8 .

 

Jóga v Hotelu FREUD

Kundalini jóga přináší psychické i tělesné změny, které jsou velmi brzy znát a pravidelným cvičení se dále prohlubují, tento druh jógy vhodně zapadá do hektických životů, který většina z nás, vede. Lekce budou od 22.9.2016 probíhat každý čtvrtek a to vždy od 18:00 – 19:30 hodin. Cena jedné lekce bude 95 Kč. Témata lekcí budou vždy jiná, a to – ohebnost páteře, odolnost organismu, vitalita těla a ducha, umění relaxace, ledviny a lekce zaměřené na dávkách energie.

joga2

joga 1

Podmínky kurzu Kundalini jóga na Hotelu Freud

Účastníci platí najednou za set 6 lekcí. Platba za set 6 lekcí musí být uhrazena před začátkem 1. lekce. Zrušit účast lze max. 24 hodin před začátkem lekce, a to zasláním emailu nebo sms lektorce. Takto řádně zrušená lekce lze nahradit hned v následujícím termínu konání lekce. Zrušit lekci lze maximálně 2x za set 6 lekcí. Set 6 lekcí tedy lze při maximálním počtu absencí absolvovat max. v 8 týdnech. Náklady na provoz se případnou neúčastní některých účastníků nesnižují, proto není možné kurzovné za nevyčerpané lekce vracet. Je však přirozené, že se někdy lekce nemůžete zúčastnit, proto jsou tyto podmínky nejoptimálnější řešení. Jestliže je účast zrušena méně než 24 hodin před začátkem, nelze tuto lekci nahradit ani vrátit zpět peníze. Seminář může být zrušen ze strany Hotelu Freud v případě, že bude na lekci méně než 7 účastníků. V tomto případě bude účastníkům zaslána sms max. 20h před konáním lekce. Pokud bude seminář zrušen z provozních důvodů Hotelu Freud, poplatek za lekci bude vrácen anebo bude převeden jako kredit na další seminář.

Veškeré přihlášky a objednávky na set 6 lekcí jsou závazné.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Na základě zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů klient výslovně prohlašuje, že odesláním přihlášky spolu s údaji v něm uvedenými souhlasí se zpracováním osobních údajů a jejich zařazením do databáze, která je ve vlastnictví Hotelu Freud, s tím, že tyto údaje nebudou poskytnuty třetím stranám a budou použity pouze pro účely předávání informací Hotelu Freud.

Klient bere na vědomí, že shora uvedený souhlas s poskytnutím osobních údajů může být kdykoli odvolán, a to pouze písemnou formou (e-mail) s tím, že následně dojde k vymazání všech jeho údajů z databáze s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze.