Degustace rumů z oblastí Panamy, Barbadosu a Latinské Ameriky

5.5.2017 od 19 hodin na vás v Klubu FREUD čeká další degustace rumů s výkladem odborníka na slovo vzatého. Těšit se můžete na rumy z oblasti Panamy, Barbadosu, Kuby a Latinské Ameriky. Cena degustace je 390 Kč a ochutnávat společně budeme 6 unikátních vzorků z těchto oblastí. Své vstupenky si rezervujte na recepci našeho hotelu. Tel.: 603 521 036, e-mail: recepce@hotelfreud.cz.

Divadlo Háta – Do ložnice vstupujte jednotlivě

Na 10.5.2017 jsme vám přichystali nevšední zážitek. Na naše divadelní prkna nastoupí skvělí herci s velmi zábavnou komedií – Do ložnice vstupujte jednotlivě. Jedná se o humornou a tak trochu i bláznivou komedii známých anglických dramatiků Raye Cooneyho a Johna Chapmana. V hlavních rolích se vám představí Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová, Monika Absolonová či Martin Zounar. Cena vstupenky je 490 Kč.

Pro rezervaci vstupenek kontaktujte naší recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

287_023_16_letak_loznice_a5_kor1

 

 

Konference, firemní akce, team buildingy a večírky

Hotel FREUD vám svou dispozicí a zázemím, nabízí to pravé místo pro firemní akce, team buildingy a firemní večírky. K dispozici jsou vám konferenční sály s kapacitou až 200 osob, salónek pro menší skupiny a Klub FREUD se zázemím typického irského pubu, s barem, saunou a relaxační zónou pro stylové firemní dýchánky. Nabídnout můžeme kompletní řešení firemních akcí. Hotel FREUD je výchozím bodem na Lysou horu a pěší turistiku. V letním období můžete využít naší rozsáhlé zahrady, dvou tenisových kurtů, beach volejbalového hřiště, či posezení u grilu na zahrádce. Nabídka je rozmanitá, stačí specifikovat svou poptávku. Budeme se na vás a vaši firmu moc těšit. Pro konkrétní informace kontaktujte e-mail: veronika.dvorska@hotelfreud.cz nebo tel.:728 520 574.

287_xxx_16_letak_konference_a5_web