Zelený čtvrtek a zábavní velikonoční večer

Na zelený čtvrtek 13.4.2017 jsme pro vás připravili pravou velikonoční veselici. Od 19 hodin se můžete těšit na cimbálovku, ochutnávat u nás budete víno ze dvou vinařství a podávat se bude večeře plná velikonočních specialit. Své vstupenky si rezervujte na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036. Cena vstupenky je 290 Kč.

Jarní balíček 3 + 1 zdarma!

Jaro je pomalu tady a je potřeba načerpat po zimě trochu energie a kde jinde, než u nás! Připravili jsme pro vás v období od 10.3. – 10.4. 2017 speciální nabídku na pobyt a to 4 noci v našem hotelu za cenu tří. Pobyt je se snídaněmi, kdo by však měl zájem o polopenzi, či plnou penzi, rádi vám vyhovíme, pouze kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Růžová degustace

Další z degustací bude zacílena na růžovou … Uskuteční se 7.4.2017 od 19 hodin. Ochutnáme spolu 8 vzorků růžových francouzských vín z oblasti Provence. Večerem vás budou provázet zkušení vinaři a lidé, kteří v této oblasti žijí a víno je jejich vášní. Společně s víny ochutnáme také speciality Provence. Můžete se těšit na tato vína:

Domaine La Suffrene – IGP du Var Rosé 2015
Domaine de Grandpré – CdP Cuvée Favorite Rosé 2015
Domaine des Peirecedes – CdP Fil d ´Ariane Rosé 2015
Domaine Dupuy de Lôme  – IGP La Matelote Rosé 2015
Chateau Gairoird – AOC Cotes de Provence Chateau Gairord Rosé 2015
Domaine La Suffrene – AOC Bandol Tradition Rosé 2015
Domaine Dupuy de Lôme  – AOC Bandol Rosé 2015
Domaine Gros Noré – AOC Bandol Rosé 2015

Vstupenky zakoupíte a rezervujete na recepci našeho hotelu na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 520 036. Cena degustace je 390 Kč.

 

Chlap na zabití

28.4.2017 na vás čeká opravdu nevšední kulturní zážitek v podání Filipa Blažka a Miroslava Vladyky. Francouzská divadelní komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha – Chlap na zabití.

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou… Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje Francois Pignon. Po neúspěšném pokusu se oběsit, chce hotelový poslíček zavolat policii, což se Ralfu Milanovi vůbec nehodí, proto se rozhodne, že situaci vyřeší sám. Netuší však, že zbavit se toho dotěrného chlapa bude nad jeho síly…

Zkrátka je to komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem výrazně francouzského stylu, která se aktuálně hraje na mnoha světových jevištích a která se dočkala i tří filmových zpracování.

Hrají:

Filip Blažek
Miroslav Vladyka
Jaroslav Šmíd
Betka Stanková
Michal Slaný
Milan Šimáček

Velikonoční golfový a cyklo víkend

Ve spolupráci s golfovými hřišti v okolí, s golfovým klubem Friendly golf club a Ruma sportem, pořádáme třídenní akci v termínu prodlouženého velikonočního víkendu. Jsou pro Vás připraveny dva golfové turnaje, dvoudenní cyklo výlety, tři tématické večery, testování kol, výuka angličtiny, tenisový turnaj, projížďky ve vozech Jaguar a Land Rover a mnoho dalšího. Více informací naleznete na letáku níže. Pro rezervaci pobytu kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Zimní pobyty a zvýhodněné skipassy v Hotelu FREUD již od 1699,-!

Zvýhodněné pobyty v Hotelu FREUD!

Pobyt se skipassem již od 1699,-! V rámci zimního pobytového balíčku vám nabízíme ubytování, snídani nebo polopenzi, privátní saunu, kávu s domácím dezertem v naší kavárně, skipass na celodenní lyžování ve středisku Ski Bílá, 20% slevu na skipassy ve střediscích Mezivodí, Grůň a Palkovice a 20% slevu na zapůjčení lyžařského vybavení v prodejně RUMA sport. Náš hotel je umístěn ve středu obce a je výborným výchozím bodem nejen na pěší turistiku a výšlapy na Lysou horu či Smrk, ale také místem s celou řadou lyžařských areálu v dojezdové vzdálenosti. Rádi Vás také zavezeme, kam budete chtít našim multivanem! http://www.hotelfreud.cz/rezervace/pobytove-balicky/

Pro více informací kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603  521 036. Svůj pobytový balíček si můžete objednat v sekci „pobytové balíčky“.

Divadlo Háta – Do ložnice vstupujte jednotlivě

Na 10.5.2017 jsme vám přichystali nevšední zážitek. Na naše divadelní prkna nastoupí skvělí herci s velmi zábavnou komedií – Do ložnice vstupujte jednotlivě. Jedná se o humornou a tak trochu i bláznivou komedii známých anglických dramatiků Raye Cooneyho a Johna Chapmana. V hlavních rolích se vám představí Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová, Monika Absolonová či Martin Zounar. Cena vstupenky je 490 Kč.

Pro rezervaci vstupenek kontaktujte naší recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

287_023_16_letak_loznice_a5_kor1

 

 

Konference, firemní akce, team buildingy a večírky

Hotel FREUD vám svou dispozicí a zázemím, nabízí to pravé místo pro firemní akce, team buildingy a firemní večírky. K dispozici jsou vám konferenční sály s kapacitou až 200 osob, salónek pro menší skupiny a Klub FREUD se zázemím typického irského pubu, s barem, saunou a relaxační zónou pro stylové firemní dýchánky. Nabídnout můžeme kompletní řešení firemních akcí. Hotel FREUD je výchozím bodem na Lysou horu a pěší turistiku. V letním období můžete využít naší rozsáhlé zahrady, dvou tenisových kurtů, beach volejbalového hřiště, či posezení u grilu na zahrádce. Nabídka je rozmanitá, stačí specifikovat svou poptávku. Budeme se na vás a vaši firmu moc těšit. Pro konkrétní informace kontaktujte e-mail: veronika.dvorska@hotelfreud.cz nebo tel.:728 520 574.

287_xxx_16_letak_konference_a5_web

Mobilní aplikace Hotelu FREUD

Stále se snažíme držet krok s dobou a inovovat. Proto jsme pro vás, kteří máte chytré telefony a neradi se zabýváte hledáním na počítači, připravili aplikaci do vašich mobilních zařízení. Stahovat ji můžete jak na Android, tak na IOS. Stažením tak dostanete všechny informace o našem hotelu a všech akcích a novinkách přímo do vaši kapsy. Budete o všem vědět jako první. O slevách a akcích vám budeme posílat zprávy přímo do mobilu a hrát budeme také o hodnotné ceny, tak si to nenechte ujít a stahujte!:-) Aplikace pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.tripon.hotelfreud a aplikace pro IOS: https://itunes.apple.com/cz/app/hotel-freud/id1119762329?mt=8 .