Ladies night

Milé dámy, po roce pro vás připravujeme, opět, doufáme nezapomenutelnou Ladies night. Akce je pouze pro ženy! V úvodu na vás čeká welcome drink a následuje sled skvělého programu. Celým programem bude provázet a mixovat ty nejlepší hity k tanci Dj Tomasso, vystoupí skvělí tanečníci s Talent Manie a předvedou se svým tělem nepředstavitelné věci, nepředstavitelné věci předvedou zajisté i striptéři, čeká na vás modní přehlídka, ukázky líčení, taneční vystoupení, barmanský koutek a nebude chybět také bohatá tombola! Pro ty z vás, kterým by se nechtělo po akci domů jsme připravily speciální Ladies ubytovací balíčky se vstupenkou. Pro rezervaci vstupenky prosím neváhejte kontaktovat naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036.

287-013-16_ladies-night_plakat_A5_nahled (002)

Divadelní představení Mafie & city

Dne 3.11. 2016 vám od 19 hodin nabídneme divadelní představení Mafie & city. Jedná se o brilantní komedii, divadelního seskupení VAJANOVA o tom, „jak přiznat svému nejlepšímu příteli, že jsme milencem jeho dcery…. je  záležitostí delikátní. Je-li on navíc kmotrem mafie… trestem smrti“. Vstupenky jsou k rezervaci a dostání na recepci našeho hotelu za cenu 150 Kč na recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 603 521 036.

MAFIE Ostravice1 (005)

Víkend jógy a barev

Víkend jógy a barev

• Ubytování na dvě noci v Hotelu FREUD
• čerstvou a vydatnou ájurvédskou stravu (2 x snídaně, 2 x oběd, 2x večeře a zdravé svačiny
v mezičase),
• lekce jógy, pránajámy a meditací, vedené hodiny malby krajin a mandal (včetně materiálů –
akvarelové barvy, akvarelové štětce, tužky; v případě, že byste se chtěli naučit i jiný druh malby,
můžete si přivézt i olejové nebo akrylové barvy s plátnem)

Cena je 3100,- / osoba – pro rezervaci kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Lektorky jógy – Ivanka a Lenka -Vám nabídnou možnost sebevyjadřování za pomoci malby mandal
a zpěvu manter. Host prvního jogového víkendu a akademický malíř Michal Halahija Vás seznámí se
základy akvarelové krajinomalby a s jeho pomocí se budete moci pokusit zachytit krásu podzimní
přírody.
Program je připravený tak, abychom zajistili jeho realizaci při různých rozmarech počasí. Pokud byste
si rádi část víkendu užili po svém, můžete využít služeb blízkého wellness centra s bazénem, jízdárny
s koňmi přímo pod Lysou horou, navštívit golfové hřiště na Ostravici, skvělé masáže u Ivanky nebo si
zajít na procházku po jedné z turistických stezek proplétajících se celým okolím.

 

287_13_16_letak_joga_A5-1

287_13_16_letak_joga_A5-2

Lekce jógy zdarma na naší zahradě

Léto, jóga, slunce, zahrada…co této kombinaci říkáte? Dne 27.8.2016 na naší zahradě proběhne zdarma „ochutnávka jógy“, přijďte zjistit, zda ji přijdete na chuť a budete pak navštěvovat naše pravidelné lekce od září, nebo si jen tak jógu vyzkoušet. Se zkušenou instruktorkou Magdalénou Zeroníkovou se na vás budeme těšit! Rezervace probíhají na recepci našeho hotelu. recepce@hotelfreud.cz, 603 521 036.

Letní jóga FREUD

II. LETNÍ FESTIVAL

6.8.2016 se uskuteční již druhý ročník letního festivalu Hotelu FREUD. Program celého dne je velmi pestrý. Celým dnem bude provázet Pepa Náhlovský se svou kapelou Kozí bobky, pro děti připravujeme atrakce a zábavu všeho druhu, jistě se u nás nudit nebudou a vstup pro děti do 12 let bude zcela zdarma. Během dne pak vystoupí František Nedvěd, Děda Mládek Illegal band, Markéta Konvičková a Veronika Vrublová. Chybět nebude spousta dobrého jídla a pití. Můžete se těšit na krásný a slušivý dárek zdarma od nás. Vstupenky k rezervaci a ke koupi jsou k dispozici na recepci našeho hotelu a v infocentrech Frýdlant n.O., Frýdek Místek, Čeladná a Frenštát p. R.

Cena vstupenky v předprodeji je 250,-. Moc se těšíme na skvěle strávené odpoledne 6.8.2016 s Vámi!

287_10_16_letak_Festival_Freud_A5

Mobilní aplikace Hotelu FREUD

Stále se snažíme držet krok s dobou a inovovat. Proto jsme pro vás, kteří máte chytré telefony a neradi se zabýváte hledáním na počítači, připravili aplikaci do vašich mobilních zařízení. Stahovat ji můžete jak na Android, tak na IOS. Stažením tak dostanete všechny informace o našem hotelu a všech akcích a novinkách přímo do vaši kapsy. Budete o všem vědět jako první. O slevách a akcích vám budeme posílat zprávy přímo do mobilu a hrát budeme také o hodnotné ceny, tak si to nenechte ujít a stahujte!:-) Aplikace pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.tripon.hotelfreud a aplikace pro IOS: https://itunes.apple.com/cz/app/hotel-freud/id1119762329?mt=8 .

 

Taneční pro dospělé 2016

I tento rok pro Vás organizujeme Taneční pro dospělé. Užijte si s námi a se skvělými lektory – manžely Davídkovými, večery plné zábavy, tance a krásné hudby. Kurzy začínají 2.října a budou probíhat 9 po sobě jdoucích neděl, vždy od 18 hodin. Závěrečná taneční párty pak proběhne 3.12.2016. Pro rezervaci kurzu prosím kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.  Těšíme se na taneční večery s Vámi!

taneční 2016

Majk Spirit a jeho LIVE BAND – OPEN AIR

Slovenského zpěváka  a rappera jistě netřeba představovat, Majk Spirit s celou svou kapelou vystoupí v jedinečném Open Air vystoupení také u nás, v Hotelu FREUD. Vstupenky k dispozici v předprodeji již od dnešního dne. Cena v předprodeji je 450,-, na místě pak 500,-. Pro rezervaci kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 558 682 226. Počet vstupenek je omezen, kupte si tu svou včas!

287_001_16_letak_A5_Spirit_tisk

FREUD TENNIS CHALLENGE 2016

Milí příznivci tenisu, na letošní rok jsme pro vás připravili sérii 5 tenisových turnajů. Čtvrtý z turnajů se uskuteční v pátek 12.8.2016. Hrát budeme vždy na dvou kurtech ve dvou skupinách a po pěti párech na jeden set. V rámci turnaje je vám zajištěna celodenní strava, snídaně, oběd a poturnajové grilování, těšit se můžete na skvělou atmosféru, dobré jídlo, ochutnávku vín, zajímavé ceny a příjemné prostředí našeho Klubu FREUD s celým jeho zázemím. Další a poslední turnaj se uskuteční 2.9. 2016. Zápisné do turnaje je 550 Kč. Rezervace místa je možná na tel.:728 520 574 nebo na e-mailu: veronika.dvorska@hotelfreud.cz. Těšíme se na skvělé tenisové léto!

287-007-16_letak_A5_tenis_04

 

Jóga v Hotelu FREUD

Kundalini jóga přináší psychické i tělesné změny, které jsou velmi brzy znát a pravidelným cvičení se dále prohlubují, tento druh jógy vhodně zapadá do hektických životů, který většina z nás, vede. Lekce budou od 22.9.2016 probíhat každý čtvrtek a to vždy od 17:30 – 19:00 hodin. Cena jedné lekce bude 95 Kč. Témata lekcí budou vždy jiná, a to – ohebnost páteře, odolnost organismu, vitalita těla a ducha, umění relaxace, ledviny a lekce zaměřené na dávkách energie. A aby jste věděli, do čeho jdete, připravujeme pro vás na léto ukázkovou lekci a to zcela zdarma, letní odpoledne s jógou se uskuteční 27.8.2016. O přesném čase vás budeme včas informovat. Děkujeme za pochopení.

joga2

joga 1