Turnaje v plážovém volejbale

Tento rok pro vás pořádáme tři turnaje v plážovém volejbale a protože víme, že každý z nás je velmi zaměstnán, informace o termínech dáváme raději už dopředu. Na turnaje se můžete postupně přihlašovat. Půjde o turnaje smíšených dvojic, ale kdyby jste chtěli pravidla změnit, rádi vám je přizpůsobíme. Termíny jsou tedy 10.7., 31.7., 28.8. Registrace bude probíhat vždy od 9:30 a startovné do turnaje je 150 Kč. Pro rezervaci místa prosím kontaktujte tel.: 728 520 574 nebo e-mail: veronika.dvorska@hotelfreud.cz . Těšíme se s vámi na skvělý den a sportovní výkony.

287_010_16_letak_Beachvoley_A5

Výhodné golfové balíčky

Připraven je pro Vás balíček na ubytování s golfovým fee na hřišti Golf Ski Resort Ostravice a na hřišti v Prosper Golf Resortu Čeladná za velmi zvýhodněné ceny!

Milovníci golfu, nenechte si tuto příležitost ujít, počet balíčků je omezen. Pro rezervaci kontaktujte naši recepce na e-mail: recepce@hotelfreud.cz nebo na tel.: 558 682 226.

287_010_16_letak_Golf_A5_kor2 (003)

Plán akcí Hotelu FREUD na červen – prosinec

I v dalším půlroce se toho u nás bude dít hodně. Těšit se můžete na druhý ročník festivalu, na tenisové turnaje, grilovací večery, koncerty i kulturní vystoupení. Doufáme, že si každý z vás vybere!

plan-akci_plakat_A5_03-2016_kor3

Den dětí v Hotelu FREUD

Pro Vaše děti jsme na neděli 5.6.2016 od 15 hodin přichystali Den dětí. Se svým interaktivním programem vystoupí klaun Hopsalín. Celý program budou provázet písničky, soutěže a děti se s námi vydají na cestu za pirátským pokladem. Pro rezervaci stolu prosím kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 558 682 226.

Hledání ztraceného ráje

Skvělí herci, představení, u kterého se nejen zasmějete, ale také zavzpomínáte, nebo naopak uvidíte, co vás v budoucnu čeká. Hledání ztraceného ráje je komedie o peripetiích mileneckého páru ve všech věkových etapách. Cena vstupenky je 350 Kč. Pro vstupenky nebo rezervaci kontaktujte prosím naši recepci: 558 682 226, recepce@hotelfreud.cz
287-008-16_letak_hledani-raje_A5_WEB-2 (002)

Hledáme dalšího člena našeho týmu!

Hotel FREUD by rád do svých řad přijal pracovníky na pozici číšník. Preferujeme pozitivní lidi, kteří mají zájem o dlouhodobý pracovní úvazek. Nabízíme přátelský, rodinný kolektiv, kde se snažíme vyhovět všem klientům tak, aby se k nám stále rádi vraceli. Ocenění kvalitní práce je pro nás samozřejmostí. Nevyučené rádi zaučíme a poskytneme všechny nutné kurzy a certifikace. Vítáme každého, kdo se nebojí práce a má zájem o profesi.   Své životopisy zasílejte na e-mail: veronika.dvorska@hotelfreud.cz.

Kulturní akce Hotelu FREUD na 1. 1/2 roku 2016.

Rádi bychom, aby se do vašich diářů v novém roce vloudily také akce pořádané našim hotelem, proto jsme vám jejich přehled připravili již dnes. V dalším půlroce se pak  můžete těšit ještě na mnohem víc… Budeme se těšit na vaši návštěvu, o předprodeji vstupenek vás budeme vždy v dostatečném předstihu informovat.

plan-akci_plakat_A5_02-2016_WEB-2