Mandlová degustace

Zveme Vás na speciální mandlovou degustaci. Přímo z Hustopečí přijedou odborníci na slovo vzatí. Degustovat budeme vlajkovou loď – Hustopečskou mandlovici  a pokračovat budeme likéry  – kávovou mandlí a višní.

Mezi jednotlivými produkty budeme prokládat degustaci dalších mandlových pochutin – paštiku s mandlovicí, rajčátka s mandlemi, mandlové máslo,  winelády (marmeláda z hroznové šťávy nebo je to vhodný dip k sýrům), to vše s domácím pečivem, zakončeno mandlovou kávou a mandlovým dezertem.

Cena degustace je 350 Kč a vstupenky zakoupíte na recepci našeho hotelu na recepce@hotelfreud.cz nebo na  603 521 036.

 

 

Degustace italského Prosecca

Zveme Vás na degustaci italských šumivých vín Prosecco, zařazených v nejvyšším stupni deklarace původu a kvality vína v Itálii – DOCG. Seznámíme Vás s víny z malých i velkých vinařství, vína připravená klasickou i charmat medotou. Veškerá Prosecca budou pocházet z blízkého okolí Valdobbiadene, které svou polohou, složením půdy a především stovky let starou tradicí výroby vína poskytuje ty nejlepší předpoklady pro unikátní zážitky z ochutnání každé lahve.

Degustace bude probíhat v Klubu FREUD, vyzkoušíte průběžně 10 vzorků společně s občerstvením v italském stylu. Cena degustace je 350 Kč a provázet večerem vás bude zkušený someliér.

Rezervaci a prodej zajišťuje naše recepce na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Těšíme se na další příjemný večer s vámi!

Srdce Afriky – Tomáš Kubeš

Putování pouští s karavanou velbloudů, cesta do Súdánů během občanské války, přechod hor mezi Senegalem a Guineou, cesta do bývalého Somálska, návštěva tajemného souostroví Bijágos, sjezd řeky Sanghy na raftu, návštěva Kamerunu, Konga a panenských pralesů. To vše na vás čeká na diashow Tomáše Kubeše 9.4.2017 od 19hodin. Rezervace a vstupenky jsou k dispozici na recepci našeho hotelu recepce@hotelfreud.cz nebo na  603 521 036 za 120 Kč.

287_023_16_letak_kubes_a5

Ples Hotelu FREUD – POMÁDA

Rádi bychom vás pozvali na druhý ročník plesu Hotelu FREUD, tentokrát ve stylu POMÁDY! 18.3.2017 na Vás čeká vystoupení Romana Vojtka, celým večerem Vás bude provázet moderátor a živá hudba. Ve stylovém fotokoutku se vrátíte zpátky do 70´let a odnesete si netradiční fotografii. Těšit se můžete na welcome drink, skvělou večeři, koktejlový bar, vinný koutek a velmi bohatou tombolu – hrajeme o Range Rover Evoque!

Vstupenky a rezervace prosím provádějte na recepci našeho hotelu – recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

287_023_16_letak_pomada_a5_kor1

Ein klesl bžundes

13.4.2017 od 18 hodin na vás čeká opravdu nevšední zážitek. Písničky, scénky, dialogy, vyprávění – výběr toho nejlepšího, co spolu populární komici Alois Náhlovský a Pepa Mladý za 30 let spolupráce vytvořili. Nyní přišel čas zavzpomínat si, jak dováděli v mládí, jak bavili diváky v dávné i nedávné minulosti i na to, co nikdy nespatřilo světla ramp.

Vstupenky a rezervace na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036. Cena vstupenky je 250 Kč.

287_023_16_letak_nahlovsky_a5

Zimní pobyty a zvýhodněné skipassy v Hotelu FREUD již od 1699,-!

Zvýhodněné pobyty v Hotelu FREUD!

Pobyt se skipassem již od 1699,-! V rámci zimního pobytového balíčku vám nabízíme ubytování, snídani nebo polopenzi, privátní saunu, kávu s domácím dezertem v naší kavárně, skipass na celodenní lyžování ve středisku Ski Bílá, 20% slevu na skipassy ve střediscích Mezivodí, Grůň a Palkovice a 20% slevu na zapůjčení lyžařského vybavení v prodejně RUMA sport. Náš hotel je umístěn ve středu obce a je výborným výchozím bodem nejen na pěší turistiku a výšlapy na Lysou horu či Smrk, ale také místem s celou řadou lyžařských areálu v dojezdové vzdálenosti. Rádi Vás také zavezeme, kam budete chtít našim multivanem! http://www.hotelfreud.cz/rezervace/pobytove-balicky/

Pro více informací kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603  521 036. Svůj pobytový balíček si můžete objednat v sekci „pobytové balíčky“.

Jiří Kolbaba – ostrov Bali

Na pondělí 27.2.2017 od 18 hodin jsme pro vás připravili další z diashow Jirky Kolbaby a tentokrát na téma ostrov Bali.

Na rozhraní Tichého a Indického oceánu, uprostřed indonéského souostroví, 800 km jižně od rovníku, leží malebný ostrov Bali. Tři miliony hinduistů prezentují každodenně svoji víru četnými oslavami, průvody a modlitbami. Navštívíme chrámy, domácnosti, rybářské vesnice, hory, jezera i okolní ostrovy. Čeká nás návštěva ojedinělého místa plného krásných lidí s bohatým duchovním životem, ostrova, který nemá na této planetě obdoby.

Své vstupenky si rezervujte včas na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

 

Divadlo Háta – Do ložnice vstupujte jednotlivě

Na 10.5.2017 jsme vám přichystali nevšední zážitek. Na naše divadelní prkna nastoupí skvělí herci s velmi zábavnou komedií – Do ložnice vstupujte jednotlivě. Jedná se o humornou a tak trochu i bláznivou komedii známých anglických dramatiků Raye Cooneyho a Johna Chapmana. V hlavních rolích se vám představí Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová, Monika Absolonová či Martin Zounar. Cena vstupenky je 490 Kč.

Pro rezervaci vstupenek kontaktujte naší recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

287_023_16_letak_loznice_a5_kor1

 

 

Taneční kurz pro dospělé v roce 2017

Vážení milovníci tance, i v novém roce pro vás připravujeme taneční kurz pro dospělé. Kurz započne v neděli 22.1.2017, v ceně je 9 lekcí, které budou zakončeny závěrečnou Tančírnou. Taneční povedou opět manželé Davídkovi, velmi profesionální, ale také velmi zábavní a příjemní lidé, se kterými si tanec hned zamilujete. Pokud hledáte ten pravý Vánoční dárek pro svého partnera, třeba taneční kurz bude tím pravým. Na přání vám rádi připravíme dárkový voucher. Pro více informací kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

tanecni-2017-2

Konference, firemní akce, team buildingy a večírky

Hotel FREUD vám svou dispozicí a zázemím, nabízí to pravé místo pro firemní akce, team buildingy a firemní večírky. K dispozici jsou vám konferenční sály s kapacitou až 200 osob, salónek pro menší skupiny a Klub FREUD se zázemím typického irského pubu, s barem, saunou a relaxační zónou pro stylové firemní dýchánky. Nabídnout můžeme kompletní řešení firemních akcí. Hotel FREUD je výchozím bodem na Lysou horu a pěší turistiku. V letním období můžete využít naší rozsáhlé zahrady, dvou tenisových kurtů, beach volejbalového hřiště, či posezení u grilu na zahrádce. Nabídka je rozmanitá, stačí specifikovat svou poptávku. Budeme se na vás a vaši firmu moc těšit. Pro konkrétní informace kontaktujte e-mail: veronika.dvorska@hotelfreud.cz nebo tel.:728 520 574.

287_xxx_16_letak_konference_a5_web