Růžová degustace

Další z degustací bude zacílena na růžovou … Uskuteční se 7.4.2017 od 19 hodin. Ochutnáme spolu 8 vzorků růžových francouzských vín z oblasti Provence. Večerem vás budou provázet zkušení vinaři a lidé, kteří v této oblasti žijí a víno je jejich vášní. Společně s víny ochutnáme také speciality Provence. Můžete se těšit na tato vína:

Domaine La Suffrene – IGP du Var Rosé 2015
Domaine de Grandpré – CdP Cuvée Favorite Rosé 2015
Domaine des Peirecedes – CdP Fil d ´Ariane Rosé 2015
Domaine Dupuy de Lôme  – IGP La Matelote Rosé 2015
Chateau Gairoird – AOC Cotes de Provence Chateau Gairord Rosé 2015
Domaine La Suffrene – AOC Bandol Tradition Rosé 2015
Domaine Dupuy de Lôme  – AOC Bandol Rosé 2015
Domaine Gros Noré – AOC Bandol Rosé 2015

Vstupenky zakoupíte a rezervujete na recepci našeho hotelu na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 520 036. Cena degustace je 390 Kč.

 

Degustace karibských rumů

17.3.2017 od 19 hodin spolu s vámi na chvíli zakusíme tu pravou chuť karibiku. V Klubu FREUD na Vás čeká degustace 8 druhů karibských rumů s výkladem odborníka v tomto oboru. Těšit se můžete na takové rumy, jako je Zacapa 23, Diplomatico 12, Millonario 15, Angostura 1824, Doorlys 12, Pyrat XO, Don Papa a Beach House. Cena degustace je 350 Kč. Své vstupenky si rezervujte na recepci našeho hotelu. Tel.: 603 521 036, e-mail: recepce@hotelfreud.cz.

Chlap na zabití

28.4.2017 na vás čeká opravdu nevšední kulturní zážitek v podání Filipa Blažka a Miroslava Vladyky. Francouzská divadelní komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha – Chlap na zabití.

Když se setká nekompromisní nájemný zabiják s nesmělým ztroskotancem, který se snaží spáchat sebevraždu, může to na první pohled vypadat, jako snadná práce. Opak je však pravdou… Precizně připravenou akci mu však začne narušovat dotěrný soused z vedlejšího hotelového pokoje Francois Pignon. Po neúspěšném pokusu se oběsit, chce hotelový poslíček zavolat policii, což se Ralfu Milanovi vůbec nehodí, proto se rozhodne, že situaci vyřeší sám. Netuší však, že zbavit se toho dotěrného chlapa bude nad jeho síly…

Zkrátka je to komedie doslova nabitá slovním a situačním humorem výrazně francouzského stylu, která se aktuálně hraje na mnoha světových jevištích a která se dočkala i tří filmových zpracování.

Hrají:

Filip Blažek
Miroslav Vladyka
Jaroslav Šmíd
Betka Stanková
Michal Slaný
Milan Šimáček

Velikonoční golfový a cyklo víkend

Ve spolupráci s golfovými hřišti v okolí, s golfovým klubem Friendly golf club a Ruma sportem, pořádáme třídenní akci v termínu prodlouženého velikonočního víkendu. Jsou pro Vás připraveny dva golfové turnaje, dvoudenní cyklo výlety, tři tématické večery, testování kol, výuka angličtiny, tenisový turnaj, projížďky ve vozech Jaguar a Land Rover a mnoho dalšího. Více informací naleznete na letáku níže. Pro rezervaci pobytu kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Srdce Afriky – Tomáš Kubeš

Putování pouští s karavanou velbloudů, cesta do Súdánů během občanské války, přechod hor mezi Senegalem a Guineou, cesta do bývalého Somálska, návštěva tajemného souostroví Bijágos, sjezd řeky Sanghy na raftu, návštěva Kamerunu, Konga a panenských pralesů. To vše na vás čeká na diashow Tomáše Kubeše 9.4.2017 od 19hodin. Rezervace a vstupenky jsou k dispozici na recepci našeho hotelu recepce@hotelfreud.cz nebo na  603 521 036 za 120 Kč.

Ples Hotelu FREUD – POMÁDA

Rádi bychom vás pozvali na druhý ročník plesu Hotelu FREUD, tentokrát ve stylu POMÁDY! 18.3.2017 na Vás čeká vystoupení Romana Vojtka, celým večerem Vás bude provázet moderátor a živá hudba. Ve stylovém fotokoutku se vrátíte zpátky do 70´let a odnesete si netradiční fotografii. Těšit se můžete na welcome drink, skvělou večeři, koktejlový bar, vinný koutek a velmi bohatou tombolu – hrajeme o Range Rover Evoque!

Vstupenky a rezervace prosím provádějte na recepci našeho hotelu – recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

287_023_16_letak_pomada_a5_kor1

Ein klesl bžundes

13.4.2017 od 18 hodin na vás čeká opravdu nevšední zážitek. Písničky, scénky, dialogy, vyprávění – výběr toho nejlepšího, co spolu populární komici Alois Náhlovský a Pepa Mladý za 30 let spolupráce vytvořili. Nyní přišel čas zavzpomínat si, jak dováděli v mládí, jak bavili diváky v dávné i nedávné minulosti i na to, co nikdy nespatřilo světla ramp.

Vstupenky a rezervace na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036. Cena vstupenky je 250 Kč.

287_023_16_letak_nahlovsky_a5

Zimní pobyty a zvýhodněné skipassy v Hotelu FREUD již od 1699,-!

Zvýhodněné pobyty v Hotelu FREUD!

Pobyt se skipassem již od 1699,-! V rámci zimního pobytového balíčku vám nabízíme ubytování, snídani nebo polopenzi, privátní saunu, kávu s domácím dezertem v naší kavárně, skipass na celodenní lyžování ve středisku Ski Bílá, 20% slevu na skipassy ve střediscích Mezivodí, Grůň a Palkovice a 20% slevu na zapůjčení lyžařského vybavení v prodejně RUMA sport. Náš hotel je umístěn ve středu obce a je výborným výchozím bodem nejen na pěší turistiku a výšlapy na Lysou horu či Smrk, ale také místem s celou řadou lyžařských areálu v dojezdové vzdálenosti. Rádi Vás také zavezeme, kam budete chtít našim multivanem! http://www.hotelfreud.cz/rezervace/pobytove-balicky/

Pro více informací kontaktujte naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603  521 036. Svůj pobytový balíček si můžete objednat v sekci „pobytové balíčky“.

Jiří Kolbaba – ostrov Bali

Na pondělí 27.2.2017 od 18 hodin jsme pro vás připravili další z diashow Jirky Kolbaby a tentokrát na téma ostrov Bali.

Na rozhraní Tichého a Indického oceánu, uprostřed indonéského souostroví, 800 km jižně od rovníku, leží malebný ostrov Bali. Tři miliony hinduistů prezentují každodenně svoji víru četnými oslavami, průvody a modlitbami. Navštívíme chrámy, domácnosti, rybářské vesnice, hory, jezera i okolní ostrovy. Čeká nás návštěva ojedinělého místa plného krásných lidí s bohatým duchovním životem, ostrova, který nemá na této planetě obdoby.

Své vstupenky si rezervujte včas na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

 

Divadlo Háta – Do ložnice vstupujte jednotlivě

Na 10.5.2017 jsme vám přichystali nevšední zážitek. Na naše divadelní prkna nastoupí skvělí herci s velmi zábavnou komedií – Do ložnice vstupujte jednotlivě. Jedná se o humornou a tak trochu i bláznivou komedii známých anglických dramatiků Raye Cooneyho a Johna Chapmana. V hlavních rolích se vám představí Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová, Monika Absolonová či Martin Zounar. Cena vstupenky je 490 Kč.

Pro rezervaci vstupenek kontaktujte naší recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

287_023_16_letak_loznice_a5_kor1