Degustace italského Prosecca

Zveme Vás na degustaci italských šumivých vín Prosecco, zařazených v nejvyšším stupni deklarace původu a kvality vína v Itálii – DOCG.

Degustace se uskuteční 16.3.2018 od 19 hodin. Seznámíme Vás s víny z malých i velkých vinařství, vína připravená klasickou i charmat medotou. Veškerá Prosecca budou pocházet z blízkého okolí Valdobbiadene, které svou polohou, složením půdy a především stovky let starou tradicí výroby vína poskytuje ty nejlepší předpoklady pro unikátní zážitky z ochutnání každé lahve.

Degustace bude probíhat v Klubu FREUD, vyzkoušíte průběžně 10 vzorků společně s občerstvením v italském stylu. Cena degustace je 400 Kč a provázet večerem vás bude zkušený someliér.

Rezervaci a prodej zajišťuje naše recepce na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Těšíme se na další příjemný večer s vámi!

Degustace karibských rumů

Máme pro vás další tip na dárek. Další ze zážitkových degustačních večerů je tady. Tentokrát společně 16.2. od 19 hodin ochutnáme skoro celý Karibik.

Degustace se uskuteční v Klubu FREUD, počet míst je omezen, rezervujte si své místo včas na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036. Cena degustace je 450 Kč a degustovat se bude 8 vzorků.

Těšíme se na další z nevšedních zážitků s vámi!

Tým Hotelu FREUD

Večer s francouzskými víny

Nestihli jste letos navštívit Francii? S námi se ji podíváte na zoubek tím nejpříjemnějším způsobem a to degustací těch nejlepších francouzských vín. Klub FREUD bude naladěn francouzsky v pátek 2.2.2018. Ochutnáte 8 vzorků z vinařství Baron Philippe de Rothschild, E. Guigal, Georges Duboeuf a Louis Latour. Provázet večerem bude someliér a cena degustace je 400 Kč.

Pro vstupenky a rezervaci kontaktujte naší recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

 

Myslete na Vánoce – Darujte zážitky v Hotelu FREUD

Myslete už nyní na obdarovávání svých nejbližších, darujte zážitek z Hotelu FREUD!

Vybrat si můžete ze široké škály kulturních akcí, degustací a dalších akcí, které na rok 2018 v hotelu plánujeme. Darovat můžete také ubytování, všechny balíčky v naší nabídce, relax v privátní sauně, dárkový poukaz do naší kavárny, či restaurace, nebo všeobecný dárkový poukaz na určitou hodnotu.

Pro přípravu dárkového poukazu neváhejte kontaktovat naši recepci na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Silvestr 2017

Milí přátelé a klienti,

vypadá to, že se nám opět rok s rokem sešel a my už pro vás plánujeme Silvestrovskou veselici. Ubytování je již obsazeno, ale ti z vás, kteří s námi chtějí tento jedinečný den strávit, mají samozřejmě možnost.

Letos jsme vsadili na opravdu kvalitní zábavu v podobě dobrého jídla, krásné výzdoby a skvělé hudební kapely Banda del caffe. Jsme moc rádi, že nás tito hudební mágové poctí svou přítomností a můžete se opravdu těšit na smršť těch nejlepších hitů v podání opravdu profesionální hudební skupiny. Taneční střevíce si určitě doma nezapomeňte!

Vstupenky jsou k dostání na recepci hotelu nebo na recepce@hotelfreud.cz, 603 521 036 za cenu 1000 Kč.

Vstupte s námi pravou nohou do roku 2018! 🙂


Byt na inzerát

Zážitky pod stromečkem jsou tím nejlepším dárkem. Věnujte úsměv v podobě další skvělé komedie s názvem Byt na inzerát. Divadelní představení se odehraje 28.1.2018 od 19 hodin. Vystoupí Adéla Gondíková, Ivana Andrlová, Vlasta Žehrová, Olga Želenská, Martin Zounar, Marcel Vašinka, Filip Tomsa a další. Vstupenky si rezervujte na recepci našeho hotelu – recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036, cena vstupenky je od 490 Kč. A o čem představení je?

Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát.

Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Zájemci, čtvero mužů nejrůznějšího ražení, se brzy dostaví, ale samozřejmě jak to bývá zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka. Navíc zkratkovitá řeč inzerátů, známá i z našich novin, možnost dorozumění ještě více zkomplikuje. A tak sledujeme složité eskapády jednotlivých zájemců, kteří sice přišli na správnou adresu, ale chtějí se po nich nebo se jim naopak nabízejí prapodivné věci. Že si nakonec všichni přijdou na své je nasnadě, i když zdaleka ne tak, jak si původně představovali.

Ve Francii nesmírně úspěšná komedie nabízí řadu vtipných situací a dialogů. Jistou pikantnost přitom zvládá s pověstným francouzských šarmem.

Vánoční večírky v Hotelu FREUD

Nevíte, kde uspořádat svůj Vánoční večírek? Hotel FREUD je to pravé místo. Pro menší skupiny je k dispozici skvělý Klub FREUD s nezaměnitelnou atmosférou, barem a malým wellness, pro ty větší pak sál s pódiem a kompletní zvukovou i světelnou technikou. Pomůžeme vám s realizací, zajistíme kapelu,Dj, zábavu nebo vymyslíme celý váš program sami, stačí nás kontaktovat na veronika.dvorska@hotelfreud.cz nebo tel.:728 520 574.

Těšíme se na setkání s vámi!

Kulturní akce 2. 1/2 roku 2017

Na druhou polovinu roku 2017 jsme si pro vás připravili opět skvělá divadelní představení, besedy, hudební grilovací večery, akce pro pány i dámy, degustační večery v Klubu FREUD, Fit a Relax víkend pro ženy, připravujeme také vánoční koncert a již tradiční vánoční trhy. O všech akcích Vás budeme v předstihu kontaktovat. Velmi se již teď těšíme na nadcházející období a vaši návštěvu!

Konference, firemní akce, team buildingy a večírky

Hotel FREUD vám svou dispozicí a zázemím, nabízí to pravé místo pro firemní akce, team buildingy a firemní večírky. K dispozici jsou vám konferenční sály s kapacitou až 200 osob, salónek pro menší skupiny a Klub FREUD se zázemím typického irského pubu, s barem, saunou a relaxační zónou pro stylové firemní dýchánky. Nabídnout můžeme kompletní řešení firemních akcí. Hotel FREUD je výchozím bodem na Lysou horu a pěší turistiku. V letním období můžete využít naší rozsáhlé zahrady, dvou tenisových kurtů, beach volejbalového hřiště, či posezení u grilu na zahrádce. Nabídka je rozmanitá, stačí specifikovat svou poptávku. Budeme se na vás a vaši firmu moc těšit. Pro konkrétní informace kontaktujte e-mail: veronika.dvorska@hotelfreud.cz nebo tel.:728 520 574.

287_xxx_16_letak_konference_a5_web