Divadelní letní scéna – Rukojmí bez rizika

Rozhodli jsme se, že vás o kulturu nechceme ochudit ani v létě. Připravili jsme tedy skvělou komedii, ideální na teplý letní večer. Scéna bude postavena na zahradě našeho hotelu, můžete si užít sezení, či ležení v trávě na dece, nebo zakoupit klasické místenky. V hlavních rolích se představí Václav Vydra, Jana Boušková, Jan Šťastný, Martin Zahálka a další.

Na divadlo pod širým nebem se můžete těšit dne 14.8.2017 od 19:30. Vstupenky zakoupíte a rezervujete na recepci hotelu – recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

Rukojmí bez rizika je francouzská komedie s kriminální příchutí. Dva letití kamarádi si vzájemně svěří stejný úmysl spáchat sebevraždu, pro niž má každý odlišné důvody. Společná sebevražda se jeví jako ideální řešení, ale plán jim překazí trojice prchajících amatérských lupičů s plným pytlem peněz. Ti vtrhnou do bytu, překvapené sebevrahy si vezmou jako rukojmí a vyhrožují jim zabitím, což je právě to, co si oba muži nejvíce přejí. Ale při pohledu na pytel plný bankovek dostávají oba hrdinové znovu chuť do života…!

 

Perfect days – Divadlo Palace

Velmi vtipná komedie nejen o ženách v hlavních rolích s Lenkou Vlasákovou, Janem Dolanským, Janem Hofmanem a dašími… Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají..

Vstupenky na toto skvělé představení, které se uskuteční dne 25.11.2017 od 19 hodin k prodeji na recepci našeho hotelu na recepce@hotelfreud.cz nebo na 603 521 036.

 

Tenisové turnaje Hotelu FREUD

Rádi bychom vám, tenisovým nadšencům opět představili sérii tenisových turnajů, pořádaných našim hotelem. Termíny turnajů jsou: 1.7., 5.8., 25.8. a 22.9.

Turnaj se hraje vždy na dvou kurtech ve dvou skupinách a po pěti párech na jeden set. Jedná se o turnaje neprofesionálů. V ceně turnaje je zahrnuta celodenní strava i pitný režim, hraje se o zajímavé ceny. Celý turnaj probíhá ve velmi příjemné a přátelské atmosféře v pěkném a útulném prostředí našeho Klubu FREUD a jeho zahrádky.

Pro rezervace místa nás neváhejte kontaktovat na recepce@hotelfreud.cz, nebo na 603 521 036.

Všem hráčům přejeme příjemnou tenisovou sezónu!

Tradiční výstava na Hotelu FREUD

Výtvarná skupina Petra Bezruče, tak, jako každoročně, i letos, vystaví svá díla v našem sále od 1.7.2017 do 22.7.2017, otevřeno bude denně od 9:00- 12:00, 13:00- 17:00. Slavnostní zahájení proběhne v sobotu 1.července od 10:00 hodin. Program zahájení zpestří hudbou cimbálová muzika Kotci a vystoupení folklórního souboru Grunik. Výstavu zahájí lašský král Zdeněk Vilém Krulikovský. Více informací naleznete na
www.umelcibeskyd.cz .

Kulturní akce 2. 1/2 roku 2017

Na druhou polovinu roku 2017 jsme si pro vás připravili opět skvělá divadelní představení, besedy, hudební grilovací večery, akce pro pány i dámy, degustační večery v Klubu FREUD, Fit a Relax víkend pro ženy, připravujeme také vánoční koncert a již tradiční vánoční trhy. O všech akcích Vás budeme v předstihu kontaktovat. Velmi se již teď těšíme na nadcházející období a vaši návštěvu!

Konference, firemní akce, team buildingy a večírky

Hotel FREUD vám svou dispozicí a zázemím, nabízí to pravé místo pro firemní akce, team buildingy a firemní večírky. K dispozici jsou vám konferenční sály s kapacitou až 200 osob, salónek pro menší skupiny a Klub FREUD se zázemím typického irského pubu, s barem, saunou a relaxační zónou pro stylové firemní dýchánky. Nabídnout můžeme kompletní řešení firemních akcí. Hotel FREUD je výchozím bodem na Lysou horu a pěší turistiku. V letním období můžete využít naší rozsáhlé zahrady, dvou tenisových kurtů, beach volejbalového hřiště, či posezení u grilu na zahrádce. Nabídka je rozmanitá, stačí specifikovat svou poptávku. Budeme se na vás a vaši firmu moc těšit. Pro konkrétní informace kontaktujte e-mail: veronika.dvorska@hotelfreud.cz nebo tel.:728 520 574.

287_xxx_16_letak_konference_a5_web

Jóga v Hotelu FREUD

Kundalini jóga přináší psychické i tělesné změny, které jsou velmi brzy znát a pravidelným cvičení se dále prohlubují, tento druh jógy vhodně zapadá do hektických životů, který většina z nás, vede. Lekce v měsíci červnu probíhají pouze v pondělky, dále v letních měsících individuálně dle dohody s lektorkou.  Veškeré podmínky níže nebo přímo u lektorky, Magdalény Zeroníkové, kterou neváhejte s dotazy kontaktovat na zeronikova@gmail.com, nebo na tel.: +420 731 482 046.

kj-freud-002

joga 1

Podmínky kurzu Kundalini jóga na Hotelu Freud

Účastníci platí najednou za set 6 lekcí. První lekci si vyzkouší, zda jim tento druh pohybu a styl vyhovuje a buď uhradí pouze tuto 1 lekci (jestliže dále nechtějí pokračovat) nebo si zaplatí set 6 lekcí. Platba za 6 lekcí bude uhrazena bezprostředně po 1. (zkušební) lekci. Zrušit účast lze max. 24h před začátkem lekce, a to zasláním emailu nebo sms lektorce. Takto řádně zrušená lekce lze nahradit. Zrušit lekci lze maximálně 2x za set 6 lekcí. Set 6 lekcí lze při maximálním počtu absencí absolvovat max. v 8 týdnech. O náhradních termínech jsou účastníci vždy informováni na lekcích a písemně emailem. Takto vytvořený systém má své opodstatnění a prosíme o jeho respektování. Náklady na provoz se případnou neúčastní některých účastníků nesnižují, proto není možné kurzovné za nevyčerpané lekce vracet. Je však přirozené, že se někdy lekce nemůžete zúčastnit, proto jsou tyto podmínky nejoptimálnější řešení. Jestliže je účast zrušena méně než 24h před začátkem, nelze tuto lekci nahradit ani vrátit zpět peníze. Seminář může být zrušen ze strany Hotelu Freud v případě, že bude na lekci méně než 7 účastníků, v případě nemoci lektorky či z provozních důvodů. V tomto případě bude účastníkům zaslána sms či email max. 20h před konáním lekce. Pokud bude seminář zrušen ze strany Hotelu Freud, poplatek za lekci bude převeden jako kredit na další lekci kundalini jógy.

Veškeré přihlášky a objednávky na set 6 lekcí jsou závazné.