Celebrations

Svatební den, chvíle, kdy se začíná další kapitola Vašeho života.

Stále si myslíte, že pro krásnou svatbu stačí jen správně vybrat místo? My v hotelu FREUD dobře víme, že k nádherné lokalitě je třeba přidat ještě celou řadu dalších ingrediencí: Pečlivou organizaci, aby všechno hladce probíhalo a nikde se zbytečně nečekalo. Příjemné prostředí nejen pro obřad a celou veselku. A konečně také ubytování hostů v moderních a příjemných pokojích a svatební hostinu, která bude chutnat malým i velkým svatebčanům, ale také těm, kteří mají v jídle nějaké speciální požadavky.

Příprava svatby na klíč

Perfektní příprava svatby je naší prací i potěšením. Hotelové zázemí nám umožňuje elegantně a cenově výhodně vyřešit veškeré záležitosti týkající se efektivního provedení svatebního dne, od samotného obřadu, přes cateringové služby až po zábavu pro všechny svatební hosty. Máme výborný přehled o možnostech lokálních dodavatelů, takže ať už společně naplánujeme jakékoliv téma vaší svatby, nebude problém jej zrealizovat bez drahých přesunů techniky, vybavení či dekorací přes půl republiky.

Rádi navrhneme také veškeré svatební speciality, od tradičních rituálů, až třeba po stylový příjezd naleštěných veteránů s nejužší rodinou a hosty. Budete chtít místo kapelníka a DJe v jednom živou hudbu tradiční anebo známého zpěváka? Máme zkušenosti s mnoha kulturními akcemi a kontakty na ty správné lidi v managementech kapel, takže to určitě nebude problém.

Ze všeho nejdůležitější je pro nás však koordinace celé svatby z pohledu časového harmonogramu a organizace všeho, co je potřeba. To proto, aby se vaši hosté po celou dobu cítili skvěle a program procházel bez jediného zádrhelu.

V tom je naše skutečná profesionalita.


Interiéry pro malé i velké svatby

V případě zájmu o organizaci vaší svatby nás kontaktujte

Warning
Close